Products

Skip to results list

Active filters:

95 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Pillsbury Multigrain Atta 5kg

    Pillsbury Multigrain Atta 5kg

    Pillsbury Multigrain Atta 5kg

    €12,99
    Sale price  €12,99 Regular price 
    Unit price €2,60/kg
  • Shan Biryani Masala 50g

    Shan Biryani Masala 50g

    Shan Biryani Masala 50g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €22,00/kg
  • Shan Chana Chaat Masala 50g

    Shan Chana Chaat Masala 50g

    Shan Chana Chaat Masala 50g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €18,33/kg
  • Shan Chicken Handi Masala 50g

    Shan Chicken Handi Masala 50g

    Shan Chicken Handi Masala 50g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €11,00/kg
  • Shan Chicken Masala 50g

    Shan Chicken Masala 50g

    Shan Chicken Masala 50g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €22,00/kg
  • Shan Fruit Chaat Masala 100g

    Shan Fruit Chaat Masala 100g

    Shan Fruit Chaat Masala 100g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €11,00/kg
  • Shan Karahi Masala 50g

    Shan Karahi Masala 50g

    Shan Karahi Masala 50g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €22,00/kg
  • Shan Pani Puri Masala 100g

    Shan Pani Puri Masala 100g

    Shan Pani Puri Masala 100g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €11,00/kg
  • Shan Special Bombay Biryani Masala 60g

    Shan Special Bombay Biryani Masala 60g

    Shan Special Bombay Biryani Masala 60g

    €1,10
    Sale price  €1,10 Regular price 
    Unit price €18,33/kg
  • Sonne Basmati Rice (Khouse) 10kg

    Sonne Basmati Rice (Khouse) 10kg

    Sonne Basmati Rice (Khouse) 10kg

    €34,99
    Sale price  €34,99 Regular price 
    Unit price €3,50/kg
  • Sonne Basmati Rice (Khouse) 5kg

    Sonne Basmati Rice (Khouse) 5kg

    Sonne Basmati Rice (Khouse) 5kg

    €17,99
    Sale price  €17,99 Regular price 
    Unit price €3,60/kg
  • Taj Mahal Tea 500g

    Taj Mahal Tea 500g

    Taj Mahal Tea 500g

    €7,99
    Sale price  €7,99 Regular price 
    Unit price €7,99/kg
  • Tapal Tea 200g

    Tapal Tea 200g

    Tapal Tea 200g

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €24,95/kg
  • Tilda Pure Basmati Rice 10kg

    Tilda Pure Basmati Rice 10kg

    Tilda Pure Basmati Rice 10kg

    €36,99
    Sale price  €36,99 Regular price 
    Unit price €3,70/kg
  • Tilda Pure Basmati Rice 1kg

    Tilda Pure Basmati Rice 1kg

    Tilda Pure Basmati Rice 1kg

    €5,99
    Sale price  €5,99 Regular price 
    Unit price €5,99/kg
  • Tilda Pure Basmati Rice 20kg

    Tilda Pure Basmati Rice 20kg

    Tilda Pure Basmati Rice 20kg

    €64,99
    Sale price  €64,99 Regular price 
    Unit price €3,25/kg
  • Tilda Pure Basmati Rice 5kg

    Tilda Pure Basmati Rice 5kg

    Tilda Pure Basmati Rice 5kg

    €22,99
    Sale price  €22,99 Regular price 
    Unit price €4,60/kg
  • TRS Black Eye Beans 1kg

    TRS Black Eye Beans 1kg

    TRS Black Eye Beans 1kg

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €4,99/kg
  • TRS Black Eye Beans 500g

    TRS Black Eye Beans 500g

    TRS Black Eye Beans 500g

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €5,98/kg
  • TRS Chana Dal 1kg

    TRS Chana Dal 1kg

    TRS Chana Dal 1kg

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €4,99/kg
  • TRS Chana Dal 2kg

    TRS Chana Dal 2kg

    TRS Chana Dal 2kg

    €6,99
    Sale price  €6,99 Regular price 
    Unit price €3,50/kg
  • TRS Chana Dal 500g

    TRS Chana Dal 500g

    TRS Chana Dal 500g

    €2,49
    Sale price  €2,49 Regular price 
    Unit price €4,98/kg
  • TRS Flake Rice 200g

    TRS Flake Rice 200g

    TRS Flake Rice 200g

    €1,99
    Sale price  €1,99 Regular price 
  • TRS Gram Flour 1kg

    TRS Gram Flour 1kg

    TRS Gram Flour 1kg

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €3,99/kg